• Interimar cu optiune permanenta
  • Normă întreagă
  • Izegem

Esti responsabil de instalarea, asamblarea si finisarea instalatiilor sanitare si de incalzire centrala in proiectele de renovare. Crezi intr-o abordare prietenoasa cu clientii si asta se vede prin munca depusa. Se lucreaza in echipa mica de 3 persoane.

Responsabilitati:

  • Citirea planurilor;
  • Evaluarea muncii si pregatirea acesteia;
  • Determinarea materialelor si constructia stocului de materii prime
  • Deconectarea si stabilirea planului de montare a conductelor
  • Amplasarea conductelor de presiune si refulare
  • Amenajarea si finisarea instalatiilor sanitare
  • Amplasarea cazanelor si a sistemelor de incalzire
  • Se lucreaza cu incalzitoare individuale pe gaz
  • Determinati defectele si reparati sau inlocuiti
  • Verificarea lucrarii efectuate si finisarea pentru inspectie
  • Gasirea erorilor de scurgeri;
  • Efectuarea de teste pentru presiune si gaz.

Ce asteptam de la tine?

  • Cunostinte de vocabular tehnic;
  • Experienta sau o pregatire profesionala in instalatii sanitare CV sau HVAC;
  • Atitudine pozitiva
  • Respectuos si prietenos cu clientii

Oferta:

  • Loc de munca variat, cu salarizare conform PC 124.
  • Lucrezi intr-un program flexibil

To apply for this job email your details to andra@depiloten.com