Home » Logistica & distributie » Sofer CE

Locuri de munca
Sofer CE

Pentru clientul nostru din regiunea Diksmuide, specializat in prelucrarea tevilor si a profilelor metalice, suntem in cautarea unui sofer CE.

Pachetul tau de responsabilitati:

Livrari la clienti in Benelux si Franta.
Incarcarea si descarcarea marfurilor.
Efectuarea sarcinilor administrative (CMR).
Consultarea zilnica cu planerul cu privire la comenzile pe care trebuie sa le livrezi.
Respectarea timpilor de conducere, odihna si a regulilor de circulatie.
Mentinerea unei bune stari a camionului.

Profilul tau:

Esti in posesia unui permis de conducere CE valid.
Ai studii tehnice (minim invatamant secundar tehnic) sau experienta relevanta.
Detii un atestat de stivuitorist valabil.
Munca fizica nu te sperie.
Vorbesti fluent limba Olandeza.

Ce se ofera:

O functie cu multe responsabilitati.
Salariu conform pietei.
Camioane moderne si bine echipate.
O functie cu norma intreaga.
Incepere rapida.

Irina

Irina Olaru

+32 (0)491 63 49 81
irina@depiloten.com

Aplica acum online

Echipajul nostru

Irina

Irina Olaru