• Interimar cu optiune permanenta
  • Normă întreagă
  • Jabbeke

Functie:

Pentru o companie de familie din Jabbeke suntem in cautarea unui elektrician pentru instalarea panourilor solare.
Lucrezi impreuna cu inca 2 colegi si va deplasati pentru instalare in Vest-ul si Est-ul Frandrei.
Acest lucru se intampla in principal la constructia de locuinte private si doar ocazional la companii.

Dimineata si seara pregatesi camioneta cu materialele necesare.
Efectuezi una sau 2 instalatii pe zi.

Esti responsabil de o buna conexiune electrica in jurul panourilor solare.
Te asiguri ca totul functioneaza perfect din punct de vedere tehnic si electric.

Produsul final? Energie regenerabila, clienti multumiti si un exemplu minunat de munca in echipa.

Cine esti tu?

  • Ai simtul responsabilitatii
  • Iti place munca in echipa
  • Esti comunicativ cu clientii
  • Munca la inaltime nu te sperie
  • Ai cunostinte bune de electricitate
  • Esti motivat si ai respect
  • O prima experienta la inaltime sau un certificat de platforma este un plus

Oferta:

  • Ajungi intr-o afacere familiala si intr-un mediu colegial
  • Primesti o salarizare corecta
  • Exista loc pentru distractie la munca dupa programul de lucru
  • Ai sansa sa te bucuri de pregatire si scolarizare, motivatia ta este importanta

To apply for this job email your details to andra@depiloten.com