• Voltijds - Ro
  • Izegem

Esti responsabil de instalarea, asamblarea si finisarea instalatiilor sanitare si de incalzire centrala in proiectele de renovare. Crezi intr-o abordare prietenoasa cu clientii si asta se vede prin munca depusa. Se lucreaza in echipa mica de 3 persoane.

Responsabilitati:

  • Citirea planurilor;
  • Evaluarea muncii si pregatirea acesteia;
  • Determinarea materialelor si constructia stocului de materii prime
  • Deconectarea si stabilirea planului de montare a conductelor
  • Amplasarea conductelor de presiune si refulare
  • Amenajarea si finisarea instalatiilor sanitare
  • Amplasarea cazanelor si a sistemelor de incalzire
  • Se lucreaza cu incalzitoare individuale pe gaz
  • Determinati defectele si reparati sau inlocuiti
  • Verificarea lucrarii efectuate si finisarea pentru inspectie
  • Gasirea erorilor de scurgeri;
  • Efectuarea de teste pentru presiune si gaz.

Ce asteptam de la tine?

  • Cunostinte de vocabular tehnic;
  • Experienta sau o pregatire profesionala in instalatii sanitare CV sau HVAC;
  • Atitudine pozitiva
  • Respectuos si prietenos cu clientii

Oferta:

  • Loc de munca variat, cu salarizare conform PC 124.
  • Lucrezi intr-un program flexibil

To apply for this job email your details to andra@depiloten.com

Vrei sa te ajutam in cautarea unui job pentru tine ?

Completeaza datele de mai jos:

GDPR*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Bedankt voor uw bericht.

Close Window

Wil je dat we meezoeken naar een job voor jou?

Vul hier je gegevens in:

GDPR*