Home » Alte » Laborant

Locuri de munca
Laborant

Pentru un laborator din zona Oostkamp, specializat in analiza si valorificarea biomasei, cautam un laborant.

Sarcinile tale:

  • Colectarea sau prelevarea de probe (apa, biomasa etc.)
  • Pregatirea probelor
  • Stabilirea si urmarirea diferitelor teste de laborator
  • Raportarea rezultatelor analizelor in LIMS
  • Intretinerea si depanarea echipamentelor specifice de laborator
  • Dezvoltarea si optimizarea metodelor analitice
  • Asistenta generala pentru buna functionare a laboratorului

Profilul tau:

  • Detii o diploma in chimie/biochimie sau ai o experienta echivalenta
  • Iti place sa lucrezi in laborator si sa faci parte dintr-o echipa
  • Esti analitic si comunicativ
  • Iti asumi responsabilitati si poti lucra in mod independent
  • Lucrezi cu precizie si cu atentie la calitate si siguranta
  • Ai cunostinte avansate de limba Olandeza (alta limba straina este un plus)

Ce se ofera?

  • O firma dinamica cu colegi extraordinari
  • Un salariu competitiv cu beneficii extralegale
  • Locul de munca este usor accesibil
  • Stabilitate
Andra

Andra Mocean

+32 (0)487 27 83 13
andra@depiloten.com

Aplica acum online

Echipajul nostru

Andra