Home » Vanzari & marketing » Lucrator comercial Cash & Carry

Locuri de munca
Lucrator comercial Cash & Carry

Pentru o companie din regiunea Roeselare, specializata în plante de gradina, cautam un lucrator comercial pentru departamentul Cash & Carry.

Atribuţiile tale:

  • Intampini clientii într-un mod prietenos si profesionist
  • Scanezi comenzile clientilor
  • Raspunzi la eventualele intrebari ai oferi consiliere clientilor
  • Mentii un mediu curat
  • Ajuti la expunerea plantelor
  • Pregatesti comenzile mici

Cine esti tu:

  • Ai o pasiune pentru plante
  • Esti rezistent la stres
  • Esti ordonat si atent la detalii
  • Ai o atitudine comerciala
  • Vorbesti fluent limba Olandeza si Franceza
  • Experienta cu stivuitorul constituie un avantaj

Ce se ofera:

  • Te vei alatura unei echipe dinamice
  • Un loc de muncă stabil şi sigur
  • Oportunitati de crestere
  • Cursuri interne de perfectionare in functie de abilitatile tale
  • Un pachet variat de responsabilitati
  • Salariu competitiv  +  beneficii suplimentare
Olga

Olga Ciure

+32 (0)483 85 96 00
olga@depiloten.com

Aplica acum online

Echipajul nostru

Olga

Olga Ciure

© De Piloten - 2024   •   Numar de recunoastere VG2182/U

De Piloten - jouw job partner

Bine ati venit la De Piloten
Welkom bij De Piloten

Contacteaza-ne