• Interimar cu optiune permanenta
  • Normă întreagă
  • Roeselare

Pentru o companie din regiunea Roeselare, specializată în plante de grădină, căutăm un lucrător comercial pentru departamentul Cash & Carry.

Atribuţiile tale:

  • Întâmpini clienţii într-un mod prietenos şi profesionist
  • Scanezi comenzile clienţilor
  • Răspunzi la eventualele întrebări şi oferi consiliere clienţilor
  • Menţii un mediu curat
  • Ajuţi la expunerea plantelor
  • Pregăteşti comenzile mici

Cine eşti tu:

  • Ai o pasiune pentru plante
  • Eşti rezistent la stres
  • Eşti ordonat şi atent la detalii
  • Ai o atitudine comercială
  • Vorbeşti fluent limba Olandeză şi Franceză
  • Experienţa cu stivuitorul constituie un avantaj

Ce se oferă:

  • Te vei alătura unei echipe dinamice
  • Un loc de muncă stabil şi sigur
  • Oportunităţi de creştere
  • Cursuri interne de perfecţionare în funcţie de abilităţile tale
  • Un pachet variat de responsabilităţi
  • Salariu competitiv  +  beneficii suplimentare

To apply for this job email your details to lorena@depiloten.com