Home » Tehnic & productie » Montator in deplasare

Locuri de munca
Montator in deplasare

Munca în deplasare este principalul tău atu?
Căutăm un montator cu experiență care dorește să își dezvolte competențele tehnice.

Care sunt atribuțiile tale?

  • Plasarea pereților din plastic
  • Sudură cu suflantă cu aer cald este functia ta principală
  • Executarea și instalarea de țevi de legătură + montarea elementelor de fixare
  • Montarea țevilor din PVC, PP și PE
  • Sarcini tehnice de bază, cum ar fi: trasarea cablurilor si a conductelor, montarea dulapurilor electrice

Cine esti tu?

  • Ai studii tehnice sau câțiva ani de experiență într-un sector similar
  • Esti dornic să înveți și doresti sa evoluezi in functia ta de zi cu zi
  • Munca fizică nu reprezintă o problemă pentru tine
  • Nu iti este frică de înălțime
  • Valorizarea și utilizarea eficientă a materialelor este esențială
  • Îți place comunicarea deschisă și ai un simț al umorului

Ofertă:

  • Un pachet salarial corect în funcție de experiența ta
  • O camionetă complet echipată cu echipamente Hilti la dispoziția ta
  • Varietatea este importanta pentru tine: proiecte diferite pentru perioade mai scurte de timp
  • Vei lucra într-o atmosferă de familie unde si părerea ta este importantă
De Piloten - interimbureau Roeselare en Izegem

De Piloten

+32 (0)487 27 83 13
info@depiloten.com

Aplica acum online

Echipajul nostru

De Piloten