• Interimar cu optiune permanenta
  • Normă întreagă
  • Ardooie

Ești atras de oportunitatea de a lucra într-un mediu unde dragostea pentru lemn se întâlnește cu priceperea măiestră a mâinilor? Atunci citește mai departe!

Pentru o companie din regiunea Ardooie, unde fiecare proiect este deosebit, suntem în căutarea unui montator de mobilă.

Cine eşti tu?

  • Ai o experiență de bază ca montator de mobilă.
  • Ești potrivit pentru a lucra în echipă.
  • Esti entuziasmat de proiecte variate și provocatoare.
  • Poti citi si interpreta foarte bine planurile tehnice
  • Contactul cu clientii nu te sperie

Care sunt atribuțiile tale?

  • În calitate de instalator de mobilier esti responsabil pentru instalarea bucătăriilor și a mobilierului pentru clienți.
  • Pleci întotdeauna de la sediul central.

Ofertă:

  • Vei primi un salariu competitiv, în conformitate cu standardele pieței.
  • Vei lucra cu produse de înaltă calitate.
  • Primești mașină de serviciu.

To apply for this job email your details to olga@depiloten.com