• Interimar cu optiune permanenta
  • Normă întreagă
  • Izegem

Ai abilitati deosebite de conducere si stii cum sa motivezi oamenii?
Esti in cautarea unei noi provocari? Iti place responsabilitatea?

Care sunt atributiile tale?

  • In calitate de supervizor esti responsabil pentru gestionarea echipei tale
  • Esti legatura dintre echipa ta si seful de santier dar si persoana de contact pentru clienti/managerul de proiect pe santier
  • Lucrezi impreuna cu echipa ta
  • Te ocupi si preiei proiecte diverse

Cine esti tu?

  • Ai un inalt simt al responsabilitatii
  • Detii o experienta anterioara in gestionarea unei echipe mici (1-2 persoane)
  • Iti place sa lucrezi independent cat si in echipa
  • Vorbesti fluent limba Olandeza
  • Ai un permis de conducere
  • Nu ai nicio problema in a lucra pe timp de vara ,dar si pe timp de iarna

Oferta:

  • Salariu atractiv
  • Formare interna
  • Loc de munca stabil si pe timp de zi
  • Posibilitatea de a lua camioneta acasa
  • Atmosfera de familie cu colegi entuziasti

To apply for this job email your details to mirela@depiloten.com