Home » Constructii & lemn » Sef de echipa

Locuri de munca
Sef de echipa

Ai abilitati deosebite de conducere si stii cum sa motivezi oamenii?
Esti in cautarea unei noi provocari? Iti place responsabilitatea?

Care sunt atributiile tale?

  • In calitate de supervizor esti responsabil pentru gestionarea echipei tale
  • Esti legatura dintre echipa ta si seful de santier dar si persoana de contact pentru clienti/managerul de proiect pe santier
  • Lucrezi impreuna cu echipa ta
  • Te ocupi si preiei proiecte diverse

Cine esti tu?

  • Ai un inalt simt al responsabilitatii
  • Detii o experienta anterioara in gestionarea unei echipe mici (1-2 persoane)
  • Iti place sa lucrezi independent cat si in echipa
  • Vorbesti fluent limba Olandeza
  • Ai un permis de conducere
  • Nu ai nicio problema in a lucra pe timp de vara ,dar si pe timp de iarna

Oferta:

  • Salariu atractiv
  • Formare interna
  • Loc de munca stabil si pe timp de zi
  • Posibilitatea de a lua camioneta acasa
  • Atmosfera de familie cu colegi entuziasti

De Piloten - interimbureau Roeselare en Izegem

De Piloten

+32 (0)487 27 83 13
info@depiloten.com

Aplica acum online

Echipajul nostru

De Piloten