• Interimar cu optiune permanenta
  • Normă întreagă
  • Roeselare

Pentru o companie din zona Roeselare, specializată în construcţii metalice, căutăm un şef de şantier pentru mai multe proiecte în Franţa.

Pachetul tău de responsabilităţi:

  • Pregătirea lucrărilor: verificarea desenelor şi a disponibilităţii materialelor
  • Coordonarea muncitorilor şi împărţirea sarcinilor conform capacităţilor
  • Monitorizarea şi verificarea lucrărilor efectuate
  • Organizarea/planficarea macaralelor şi a platformelor de lucru la înălţime
  • Menţinere unei bune comunicări între birou/atelier şi muncitorii de pe şantier

 Profilul tău:

  • Ai studii în electromecanică sau experienţă profesională relevantă (ca şef de şantier)
  • Eşti dispus să mergi în deplasare pe diferite perioade de timp
  • Eşti o persoană deschisă şi motivată
  • Ai cunoştinţe tehnice
  • Eşti  o persoană de încredere şi flexibilă
  • Ai cunoştinţe foarte bune de limba Olandeză şi Franceză

Ce se oferă:

  • Un pachet variat de responsabilităţi
  • Un post cu normă întreagă şi începere imediată
  • Costurile de cazare sunt suportate de companie + alte bonusuri

To apply for this job email your details to lorena@depiloten.com