Home » Tehnic & productie » Sef de santier

Locuri de munca
Sef de santier

Pentru o companie din zona Roeselare, specializata in constructii metalice, cautam un sef de santier pentru mai multe proiecte in Franta.

Pachetul tau de responsabilitati:

  • Pregatirea lucrarilor: verificarea desenelor ai a disponibilitatii materialelor
  • Coordonarea muncitorilor si impartirea sarcinilor conform capacitatilor
  • Monitorizarea si verificarea lucrarilor efectuate
  • Organizarea/planficarea macaralelor si a platformelor de lucru la inaltime
  • Mentinere unei bune comunicari intre birou/atelier si muncitorii de pe santier

 Profilul tau:

  • Ai studii in electromecanica sau experienta profesionala relevanta (ca sef de santier)
  • Esti dispus sa mergi in deplasare pe diferite perioade de timp
  • Esti o persoana deschisa si motivata
  • Ai cunostinte tehnice
  • Esti  o persoana de incredere si flexibila
  • Ai cunostinte foarte bune de limba Olandeza si Franceza

Ce se ofera:

  • Un pachet variat de responsabilitati
  • Un post cu norma intreaga si incepere imediata
  • Costurile de cazare sunt suportate de companie + alte bonusuri
Andreea

Andreea Stoica

+32 (0)487 10 57 55
andreea@depiloten.com

Aplica acum online

Echipajul nostru

Andreea