• Interimar cu optiune permanenta
  • Normă întreagă
  • Harelbeke

Esti un sudor cu o experienta relevanta? Este domeniul otelului inoxidabil preferatul tau?

Atunci esti persoana potrivita pentru clientul nostru din Harelbeke.

Ce presupune acest loc de munca?

  • Impreuna cu colegii tai, esti responsabil de pregatirea, prelucrarea si finisarea constructiilor metalice pe baza instructiunilor de sudura a unui plan.
  • Reglezi propria masina de sudura in functie de materialul care trebuie sudat si de pozitia de sudare.
  • Te ocupi de operatiile necesare inainte sau dupa sudare: aplicarea unui bisturiu de sudura pentru a obtine o sudura buna, slefuirea trecerilor intermediare daca este necesar.
  • Esti responsabil de intretinerea echipamentului de sudura.
  • Pe baza cunostintelor si a experientei proprii, poti oferi solutii la problemele tehnice.

Cine esti tu?

  • Esti un sudor certificat in domeniul otelului inoxidabil
  • Esti dispus sa lucrezi in 2 schimburi.
  • Ai o capacitate de concentrare ridicata si o coordonare stabila a miscarilor in timpul sudarii.
  • Cunosti diferitele suduri (sudura V-X-Y)
  • Recunosti defectele de sudura si poti evalua bine gradul acestora.
  • Ai cunostinte solide de foto-sudare (in conformitate cu procedurile WPS si PQR) si cel putin unul dintre procedeele de sudare TIG, sudare semiautomata sau sudare OP.
  • Respecti toate procedurile de siguranta si de calitate
  • Ai un simt al responsabilitatii
  • Vorbesti fluent limba Olandeza

Ce se ofera?

  • Te vei alatura unei companii de top, in crestere stabila, cu o viziune si o strategie clara
  • O echipa in care exista incredere si apreciere reciproca.
  • Un job autonom cu responsabilitate si diverse oportunitati de dezvoltare.
  • Pachet salarial adecvat, completat de beneficii atractive.

To apply for this job email your details to mirela@depiloten.com